PŮJČOVNA SKIALPOVÉHO VYBAVENÍ

A FERRATOVÝCH SETŮ

Půjčovna skialpového vybavení

V naší půjčovně si můžete vybrat z široké řady modelů skialpových lyží a doplňků od značek MOVEMENT, SCARPA, EGOE, ROXA, ATK, LEKY, SPORTEN. Nově si u nás můžete půjčit na rodinné výlety také dětské skialpové lyže! Rádi vám zapůjčíme i sněžnice nové generace od firmy Sporten, které vám dopřejí zcela novou dimenzi toulek zimní krajinou. Vše naleznete pod červeným tlačítkem online REZERVACE.

Půjčovna FERRATOVÝCH SETŮ

V naší půjčovně si můžete vybrat a zapůjčit i ferratový set od značky SINGING ROCK. Vše naleznete také pod červeným tlačítkem online REZERVACE.

REZERVACE

Pokud chcete na sníh vyrazit v pracovní den, rezervace předem není většinou nutná. Víkendy však bývají plnější. Pokud chcete mít jistotu, vyberte si z naší nabídky a kontaktujte nás s dostatečným předstihem. Nejlépe na mobil: +420 777 133 863.

CENÍK PŮJČOVNÉHO

SKIALPOVÉ VYBAVENÍ A DOPLŇKY

FERRATOVÉ VYBAVENÍ

Obchodní podmínky k nahlédnutí ZDE.

Zákazník odpovídá za ztrátu nebo nepřiměřené poškození veškerého vybavení. V případě poškození je zákazník povinnen uhradit opravu vybavení v plné výši. Při zapůjčení je nutné předložit občanský průkaz nebo pas. Vybavení je třeba si vyzvednout osobně v našich prodejnách (kontaktních místech). Po individuální domluvě je možné dopravit vybavení na místo dle přání. Při zapůjčení 3 a více setů je rozvoz do 10 km od půjčovny zdarma, nad 10 km je účtována sazba Kč 20,-/km.

KONTAKT

Mobil.  +420777133863 (NONSTOP)

GAZZA RENT – Karlovy Vary, Plzeň, Praha.

TECHNICKÉ INFORMACE